| nameuser a întrebat:

Salut/am si eu nevoie de niste felicitari, adica de citeva cuvinte pentru profesori cu ocazia ultimului sunet(31 mai)ma poate ajuta cineva? dau funda si vot/mersy anticipat

Răspuns Câştigător
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Cu ocazia ultimei zile din acest an va multumesc ca ma-ti ajutat si ca ma-ti indrumat spre bine si spre invatare
cu ocazia ultimului sunet de clopotel va urez o vara minunata si o viata plina de bucurie

cu ocazia de 31 mai cand auzim cu toti ultimul sunet de acest an, va multumesc ca ma-ti indrumat spre bine si ca mi-ati aratat ce este disciplina
va iubesc!

cnj eu zic sa mai ccauti si pe google;)
sau sa downloadezi texte de pe
fisierulmeu.ro
fara www!

fundita?:X