| Andrei_3923 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de un driver pentru webcamul emtec 100k.Am cautat pe google, peste tot si nu am gasit, poate stiti voi thinking

Răspuns Câştigător
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Pai driver nu prea gasesti asa.doar sa incerci cu Driver Genius.il cauti pe google,faci download si il instalezi. dupa care introduci mufa in usb, si dai la program, el iti cauta automat driveru si ti-l trage.acuma sa ai noroc. poate sa nu ti-l gaseasca.sau poate sa ti-l gaseasca,,eu mi-am facut treaba de vreo cateva ori cu acest program.o data mi-am pierdut driverul la imprimanta si l-am gasit,,am avut un webcam, nu mai stiu cum se numea, dar la gasit si la ala. oricum tu incearca.cu atat am putut sa te ajut! bafta