| snoofy a întrebat:

Salut am si eu o dilema, sunt cel mai cu bani sa zicem din clasa mea, si colegii tot fac misto de mine, ca eu il fac de ras pe tata ca nu stiu ce,. cum sa le fac fata?

Răspuns Câştigător
| Alesssya a răspuns:

Pur si simplu nu le da atentie, daca tu stii ca nu e asa ce rost are sa te ataci si sa suferi. Sunt doar invidiosi! Cand incep sa zica ceva le poti spune" da v-am intrebat eu" vorbe din astea sa arati ca nu iti pasa. Funda?

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Şi de ce te-ar interesa de vorbele lor? Asta e doar invidie. Nu le da atenţie şi ai să vezi că totul va fi bine.

| DoodleEver2 a răspuns:

Incearca sa le tii piept, da-le impresia ca efectiv nu iti pasa, ba chiar este opusul a ceea ce spun ei. Da-le replici imediate si nu te lasa intimidat, ei asta vor sa te doboare

Succes si spune-ne ce ai rezolvat

O zi buna happy

| anonim555344 a răspuns:

Cumparat un telefon care le va pica fata un iphone un Samsung dela performant haine de firma si un mercedes cu care sa te plimbi si ai rezolvat problema funda te rog