| carismgal a întrebat:

am si eu o intrebare.ar avea cineva chef de vorba? problema nu este ca nu am prieteni cu care sa vorbesc sau chestii de genu... dar deja stiu tot ce se poate despre ei si discutiile noastre devin monotone asa ca am decis sa caut o pers noua.
sa va spun despre nine.
am 14 ani...si jumatate.laughing
as vrea sa gasesc pe cineva de aceeasi varsta sau mai mare.
baiat sau fata...nu am preferinte...
as vrea sa vorbim si pe mess dar si prin mesaje .eu sunt pe orange si as prefera sa gasesc pe cineva in aceeasi retea.
abia astept raspunsul vostru
merci anticipat.:*

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Si mie poti sa-mi dai mesaje pe privat si mai vorbim acolo despre ce vreiwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

1. Nu ti-ai dat sexul...
2. Sa inteleg ca esti bisexual?!

| Swabia a răspuns:

Ia uite ca ti-ai gasit partenere mai sus!winking
In concluzie nu vei mai fi singur/a!

| mariutza a răspuns:

Da'mi-a mesaj pe privat.am eu chef de vorba tongue

| muffin94 a răspuns:

Eu am 14 ani si 8 luni happy si sunt tot pe orange daca vrei sa vorbim trimite-mi mesaj pe privat si-ti dau idul meu :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Sunt putin mai mica, dar poti avea incredere in mine, am ajutat oameni.
Scriemi mesaj privat!
O seara placuta