| GhostSura a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare care ma turbeaza si nu stiu de ce. laughing
Inaltimea este scrisa in gene nu? In DNA, nu? Atunci de ce toti verisorii mei, unchi si bunici au toti printre 180-186 cm iar eu la 20 de ani am numai 178-179 cm?
Inca ceva, am mainile cam mici fata de verisorii mei, tatal meu, adica toti au o mana de daca imi da unul dintre ei una lesin laughing O au toti mare, groasa mana, iar a mea este mai micuta, bine nu cu mult dar cu putin mai micuta. La picioare port 44, iar toti poarta 45-46 laughing
Inaltimea mea 178-179 o sa ramana asa? Sau o sa mai cresc? Fiindca mi se pare ciudat ca, cam toti depasesc 180 lejer iar eu nu.
Mainile, picioarele o sa mai creasca?
Ador sa am mainile mari si groase deoarece ma face mai barbat.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"eu la 20 de ani am numai 178-179 cm? ...Mainile, picioarele o sa mai creasca?"

nu mami, ADN-ul (nu DNA să nu facem confuzii) tău zice că cu atâta rămâi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, sărăcuțul, "doar" 179cm și "doar" 44 la pantofi. Hai mai zi că poate și plâng rolling on the floor
Da, este scris in Acidul Dezoxi-Ribonucleic. În schimb atitudinea de plângăcios o mai poți schimba. Mă rog, poate sunt prea optimist.