| esskeetit17 a întrebat:

ce inseamna UGLY in limba engleza? Stiu ca inseamna URAT dar am vazut scriind UGLY la Lil Pump pe hanorac intr-o poza mai veche. Ajutor cine stie.
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In toate ocaziile "ugly" inseamna "urat", chiar si cand scrie pe hanorace, garduri sau papuci.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Păi și ce te face să crezi că înseamnă ceva diferit!?

| Swae a răspuns:

Tot urat inseamna. Inseamna ca e mandru sa se afiseze asa "urat" cum e.

| DanTeSkies a răspuns:

În cazul lui Lil Pump, UGLY de pe hanoracul său are o semnificație simbolică, el a spus în numeroase interviuri ca a suferit de depresie și că nu era mulțumit de felul cum arată și de felul cum il tratau oamenii după ce a devenit faimos.