| GabrielAlin99 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cum ați fost batuți de parinți? Sau cum sunteți? Deoarece nu am fost batut niciodata si am aceasta curiozitate de a știi. Cu cat mai multe detalii cu atat mai bine!

5 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Ce dragut!
iti oferin "noi" o mostra gratis, vb aia practica e mult mai folositoare decat teoria!

| GabrielAlin99 explică (pentru Ara997):

Poftim?

| Ara997 a răspuns (pentru GabrielAlin99):

Mai, omule, tu de gluma nu sti?

| leapșa a răspuns:

Multe palme la fundul gol (ustura rau), palme-n cap si pe unde s-a mai apucat, tragere de urechi, sa mai zic? rolling on the floor)