| leoleutzu395 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare. Daca am intrat la a doua clasa de filo la ce dau teza? Si daca imi puteti spune ce carti trebuie sa citesc pentru clasa 9!

Răspuns Câştigător
| elle94 a răspuns:

Lb romana, o limba straina la alegere, fie ca esti pe intensiv, ce ai la dispozitie. Pe vremea mea s-a dat mate si materie socio-umana( psiho, economie sau sociologie). Carti, asteapta sa incepi le veti rpimi ori le veti cumpara, o sa va spun adin toamna dupa orar. Vacanta placuta!