| alinhio a întrebat:

Am si eu o intrebare:E bine sa am TuneUpUtilities, Avast si Malwarebytes Anti-Malware. Daca nu e bine de ce.
DAU FUNDA
Mersi

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Avast si Malwarebytes nu au ce rau sa faca, doar iti incetinesc pc-ul, un pic, din cauza consumului destul de marisor de resurse (bine, depinde si ce setari au, avast mai mult), dar mai bine asa decat sa te alegi cu un virus care ti-l incetineste de tot. laughing De tuneup n-o sa spun nimic ca nu vreau sa mai aud de el, dar nu are treaba cu celelalte doua programe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi ştiu doar atât: dacă vrei să-ţi scanezi pc-ul cu malwarebytes ăla, întâi dezactivezi temporar avast-ul, adică dai click dreapta pe iconiţa cu avast, apoi pe avast shields control apoi îţi alegi tu pentru cât timp să stea dezactivat. Ai acolo "disable for 10 minutes, 1 hour, disable permanently bla bla bla". Şi de TuneUpUtilities nu ştiu nimic, mai bine-l dezistalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut şi eu avast, dar mi-am instalat înapoi avg-ul că nu-mi convenea laughing