| eyowhatspoppin a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de liceu si transferul de la un liceu la altul.Eu sunt intr-un liceu pe profilul mate-info intensiv info in clasa a 11 a, insa as vrea sa ma mut intr-un alt liceu pe profilul turism si alimentatie. Vreau si eu sa stiu la ce materii voi da diferente pentru transfer, si ce materii voi face in a11a si a12a la profilul de turism si alimentatie.Multumesc, o zi buna.

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Frate, nu te nenorocii. lasa turismul si alimentatia. probabil e un liceu slab g un colegiu tehnic economic. e pierdere de timp. acum la clasele 11.12 fac practica cica ii vad cum stau degeaba pe langa rafturile dela kaufland., dai bac la logica si argumentare?!? pierzi timpul si te indrepti cu pasi mari stre facultatea nehotaratilor adica un ase ceva ca in alta directie n-ai cu s-o iei cu. turismul. muritor de foame adica.