| GrayGaby a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare si nu am gasit raspunsul la nimeni poate ma ajutati voi, am pe cineva de mai are 2 saptamani si face 18 ani si trebuie sa plece vreo 3 zile in UK ideea e ca este fumator si nu stiu daca are voie la aeroport cu tigari ( in bagajul de mana sau de cala) daca stie cineva cum merg lucrurile si poate sa ma anunte si pe mine va rog frumos si Mulumesc

1 răspuns:
| Ancient a răspuns:

Am impresia că are voie atâta timp cât nu depăşeşte 2 pachete de ţigări.

Altfel îl iau ăia de pe aeroport şi îl bagă la mititca pentru trafic de narcotice.

Întrebarea mea e, de ce nu îşi poate cumpăra ţigări din UK când ajunge?