| dinamovistul19 a întrebat:

stiti cumva cum pot remedia aceasta problema la instalarea programului Windows live Essentials
De fapt eu vreau sa instalez programul Windows Live Movie Maker 2011
Dar cand imi apare lista debifez celelalte programe si ramane doar windows live movie maker si galerie imagini dau next install
Se instaleaza pana la 35% si nu mai contiuna...
Am windows 7 si vreau acest program de editare video
Daca stiti cumva ce problema sa fie.
Sau alt program de editare la fel de super si sa fie pentru windows 7
Funda Vot! Multumiri!
Scuze pentru deranj!
Scuzati categoria este destul de frecventata!
Multumesc o zii buna!

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Posibil sa nu fie pentru w7 programul instalat de tine.Cauta expres pentru w7 in x 86/64 biti depinde de compul tau 64/86 biti programele altfel mereu vei avea probleme.Succes