| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Vreau sa ii cel lui tata 1400 lei ca sa imi iau xbox one s si cateva jocuri si nu stiu cum sa ii cer deoarece daca ii cer el imi va zice ca trebuie sa invat si dupa aia sa ma duc la o facultate buna si asa ajungem sa vorbim despre viitor si tin sa precizez ca el munceste in Franta si in Luxemburg si are propria lui firma si castiga foarte mult si macar 200 euro sa imi dea ca de restul ma descurc si nu stiu cum sa ii cer.

1 răspuns:
| Plato a răspuns:

E normal sa oferi ceva la schimb pentru ce primesti. Fa si tu ceva pentru banii aia ce-i ceri.