| NickName_6619 a întrebat:

Am si eu o problema!
Acum 5 minute mi-am bagat windowsul! Si toate programele printre care si placa de sunet! Si nu stiu din ce cauza nu imi merge sunetul pe youtub!
Mi se opreste!
Multumesc!

Funda

2 răspunsuri:
| alexxv a răspuns:

Depinde. daca ti-ai instalat placa de sunet.nu stiu de ce iti face figuri. poate ti s`a defectat ceva...

Salut happy

| georgy4005 a răspuns:

Deci. daca intri pe youtube la un video jos la stanga in fereastra de la video este simbolul acela al sunetului daca este pe el un X rosu. trebuie sa apesi pe el si sa ii dai volumul dorit daca tot nu merge.verifica ca toate cablurule de la calculator sunt bagate bine sau sa nu fie incurcate tongue