| mihaela23_8768 a întrebat:

am si eu o problemasad am un Nokia 5800 Xpres music si de cateva zile cand primesc mesaj nu imi arata ca am primit mesaj, doar daca dau eu la mesaje imi arata ca e necitit sms'ul. nu stiu daca m-am exprimat prea bine, dar va rog sa ma ajutati ca nu stiu ce se intampla si ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| DBlack a răspuns:

Pai, sunt multe modalitati, intra in setari mesaje, vezi daca gasesti pe acolo ceva legat de ceea ce ti se intampla. daca nu gasesti nimic, intra in setari si reseteaza setarile telefonului, sa ei tot de la 0. si atunci sigur o sa iti mearga happy. din soft nu are cum sa fie, pentru ca daca se strica softu nu se mai aprindea telefonul, ori se aprindea si nu mergea. deci este ceva din setarile telefonului.