| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatorul. Mi-am instalat windows'ul si merge totul aproape bine.
Daca vreau sa ma uit la un film se deruleaza incet si sacadat.Merge foarte greu si cand intru pe un site si cand caut ceva pe google si vreau sa pargurg pagina in sus si in jos. Ma puteti ajuta.Multumesc

1 răspuns:
| Goe_6264 a răspuns:

Buna, din ce ai zis tu acolo tooate astea se pot intampla din 2 chestii ori nu ai instalat placa video, ori ai probleme cu ramul, dar 90% e placa video!