| 400001365 a întrebat:

Salut! Am si eu o problema cu o prietena. Inainte de carantina nu eram asa apropiate, dar apoi ne-am apropiat deoarece la inceput am stat sa o consolez cu o problema cu bff ei. Intr-un final am început sa fim din ce in ce mai bune prietene. Dupa luna Septembrie a reluat prietenia cu fata de care-mi tot povestea ca e problematica. Prietena ei e o mare panarama si este pusa in pericol deoarece are niste anturaje foarte periculoase(o data a ieșit cu ea si fata se cunostea cu niste persoane dubioase). Cu toate astea, ea o tot barfeste si se plânge de fata asta, dar de asemenea ma simt ignorata câteodată. Recent am avut o discutie in care i-am spus ca ma simt in plus si ea a spus ca nu este deloc asa ca eu sunt cuminte si ca nu ii e rusine sa se expună cu mine.
In concluzie as vrea sa înțeleg daca fata asta are vreun interes si ma folosește sau nu stie ce vrea.

1 răspuns:
| MariaQuenn27 a răspuns:

Cu siguranță te folosește.Nu o mai baga in seama ceva timp, și dacă suferă după tine înseamnă că nu te folosește. Faza e că și eu am fost in aceași situație.Și încet încet m-am îndepărtat de cele două fete iar acum stau cu persoanele pe care le numesc adevărate prietene.Am un bff pe nume Amalia și o prietena foarte buna pe nume Gabriela.Sunt foarte fericita cu ele și cred că e tot ce contează. Succes!