| Lifestealer1 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul...treaba e ca, nu stiu cum se face dar se da singur mai incet sau mai tare. E enervant atunci cand ma uit la un film, sau ascult muzica. Aveti vreo idee de la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Cristian04 a răspuns:

Volumul, cred ca la Wave se tot schimba. Mai bine instalezi din nou placa de sunet si rezolvi situatia...

2 răspunsuri:
| Cristian04 a răspuns:

Trebuie sa modifici acolo la Master Volume, il ai in dreapta jos ( nu stiu sigur daca asta e cauza )

| Lifestealer1 explică (pentru Cristian04):

Sa modific ce?happy

| Cristian04 a răspuns (pentru Lifestealer1):

Volumul, cred ca la Wave se tot schimba. Mai bine instalezi din nou placa de sunet si rezolvi situatia...