| jhony0017 a întrebat:

Am si eu o problema cu un calculator! Il aprind dupa ce apar componentele si ce mai scrie prin bios pe acolo isi da restart mereu si nu apare deloc ca intra in Windows! Hardul este bun pentru ca l-am incercat la alt pc! Ma poate ajuta cineva va rog?

5 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

Incerca sa reinstalezi windowsu ...sau tie arsa sursa, daca se reseteaza asa singur s-ar putea sa fie arsa sursa, succes

Răspuns utilizator avertizat
| Predator30 a răspuns (pentru jhony0017):

Dezactiveaza din System Properties, Autorestart System.
Sau probabil e din cauza sursei daca procesorul nu e incalzit.

poate ai virusi! ai incercat sa devirusezi? daca e curat windowsul, poate ca e o problema hardware: sursa busita, RAM-ul busit, placa de baza cu probleme. poate fi de la o gramada de chestii

Cel mai bine e sa te duci cu el la un service ca altfel nu stiu ce sanse ai sa il faci.

Răspuns utilizator avertizat
| Predator30 a răspuns (pentru jhony0017):

Pentru putin...Care a fost cauza?