| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema, deci nu stiu ce are telefonul meu am un LG optimus l3 si mi se incarca foarte greu la poze alteori se incarca si se incarca... si nimic ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Anonymous0 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie, am un Samsung corby si inainte sa il am pe asta am avut un alt Samsung tot cu touch screen.la ala i s`a stricat touch screen`ul din cauza ca aveam prea multe poze si prea multa muzica pe el, si se bloca mai mereu. poate asta e problema si la tine. sper ca te-am ajutat. funda?happy

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Poate are memoria suprasolicitata, multe poze nefolositoare, aplicatii, jocuri. Elibereaz-o si vezi daca merge mai bine, daca nu atunci procesorul e la pamant.