| AmxMod a întrebat:

Salut, am si eu o problema.
Eu intru pe facebook de pe calculator, si ami apare in dreapta lista cu prieteni conectati si cu cei care au fost conectati si la care le scrie activ acuma 7 minute de exemplu.
Problema este ca la o persoana nu mai ami apare acel telefon cand e iesita sa scrie activ acuma cateva minute, si mi-a disparut din lista aceea de prieteni, adica din lista aceea din dreapta unde ami apar ceilalti, acuma trebuie sa scriu eu jos numele ei sa o caut si tot nu apare in dreptul ei telefonul... oare de ce ce este baiul?
A da inca ceva la alti prieteni de pe facebook lor le apare telefonul in dreptl acelei persoane, nu mie nu-mi apare

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Nu ai ce face, asa se mai intampla, nu poti sa.l schimbi, asa mi se mai intampla si mie, nu trebuie sa iti faci griji. Toate cele bune!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă se conectează de pe laptop/PC, n-are cum să apară simbolul telefonului, în dreptul numelui ei.
Iar, dacă nu apare numele ei deloc, atunci ori nu s-a conectat la FB, în ultimul timp, ori te-a blocat, ori nu o mai ai în lista de prieteni...