| BpBycaBestEVer a întrebat:

Salut.Am si eu o problema, si m-am gandit sa va intreb.De ceva timp ma tot duc intr-un cartier alaturat la un coleg.Acolo sunt mai multi oameni(baietii,fete).Din cate am vazut eu pe acolo, cam toti sunt "smecheri"(tati lor sunt mari smecheri...si prieteni).Acolo toate bune si frumoase in afara de un baiat.E de seama mea,dar nu prea ma sufera, si ca sa nu ma mai duc pe acolo l-a mintit pe un prieten de al lui ca m-am luat de el. Acel prieten bineinteles ca m-a amenintat, am incercat sa il explic dar na... cu nebunul nu te pui.Si nu prea am ce sa fac ca eu nu ma pot lauda ca sunt mare smecher.(sunt dintr-o familie normala, si tin sa precizez ca nu am tata.) Ce as putea sa fac, acolo cunoscusem si alti copii/oameni cu care chiar eram prieten dar ..Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi.Si scuza-ti categoria, dar e cea mai cautat.Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Mergi in interesele tale si stabileste un loc strategic sa te vezi cu contactele tale, daca vine infractorul ai protectie langa tine si nu patesti nimic

| BpBycaBestEVer explică (pentru mgtow):

Ce protectie as putea avea? Nimeni nu prea se baga pentru mine?

| mgtow a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Cand santeti toti in grup ala nu are curaj sa se ia de tine.

| BpBycaBestEVer explică (pentru mgtow):

Pai...daca el vine cu inca 1/2?

| BpBycaBestEVer explică (pentru mgtow):

Si oricum...el este prieten si cu acei copiii cu care sunt eu prieten...

| mgtow a răspuns (pentru BpBycaBestEVer):

Atunci le zici ca vrei sa te vezi cu ei fara sa vina ala rau altfel nu ai ce face.