| andreimessi1 a întrebat:

Salut am si eu o problema si nu o pot rezolva,am sters tastatura laptopului si am apasat cred ca pe toate butoanele si acum scrie aiurea :apas,, a" si imi apare,, al" apas space si imi apare 0 nu stiu ce sa ii fac help mee

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Las-o sa se usuce pana maine si ar trebuia sa mearga bine, daca nu uitate sa nu fi schimbat din greseala limba tastaturii, o pui pe cea in engleza daca e alta pusa si isi revine la normal.

| andreimessi1 explică (pentru mgtow):

Nu e problema de uscat ca nu am dat cum apa doar cu prosopul. si cred ca am apasat toate butonele o gramada si mi-a schimbat ceva pe acolo si nici la limba tastaturi nu e problema ca am umbalt pe acolo. cred ca e ceva cu num lock