| Music94 a întrebat:

Salut, am si eu problema, m-i sau sters toate id-urile din messeger, am intrat pe mail am dat import contacts dar acum nu merge sa le dau add. aveti idee de ce? imi da eroare in care-mi zice sa incerc mai tarziu.

1 răspuns:
| Heng a răspuns:

Oare am inteles bine? Am doua variante:

a)mic sau prieten -Ti s-au sters toate id-urile de Messenger? Greu de crezut! Ele nu se sterg singure, posibil sa fi le sters tu sau altcineva, dar e destul de greu.Normal ca nu mai poti sa dai add daca zice ca sunt sterse, nu e logic? Incearca sa iti faci un alt ID, dar mare atentie la intrebarile care le alegi si la raspunsuri, pentru a il putea recupera in caz ca cineva ti-l fura.

b) Daca te referi la lista cu prieteni, poti sa le dai add iar, dar pe rand. Poti maxim 5 pe zi. Acest lucru se intampla cand cineva isi face alt ID de Messenger. 5 pe zi! Try again tomorrow.
Seara buna.