| PumpkinDoll a întrebat:

Am si eu un cont de Instagram de vreo 2 saptamani si i-am trimis unui prieten o poza si scrie"S-a livrat" nu arata la fel ca pe chat-ul de pe Facebook, sa trimiti poza si sa dai click pe ea, Poate sa vada poza?

4 răspunsuri:
| Hellobello a răspuns:

Da, o va vedea. Poza dispare dupa 10 secunde asa ca daca vrea sa o mai vada o data, nu va mai putea. Sau daca tu vrei sa mai vezi o data ce ai trimis, nu poti

| UneRencontre a răspuns:

Da, o poate vedea dar poate sa o deschida doar de 2 ori maxim dupa care poza se va sterge automat, daca vrea sa o pastreze poate sa-i faca un screenshot

| toniDRA a răspuns:

Nu seamana cu alte chaturi. Tu vezi ca s-a livrat, doar. Ele vede poza care i-ai trimis-o. )))) e ciudat dar da, asa arata. El o sa vada poza trimisa de tine.

| buburuzaDLP a răspuns:

Da,o sva vedea so ti va actor *deschis* in loc de livrat