| Aly_9916 a întrebat:

Salut am si eu un test psihologic pentru Scoala de Subofiteri Jandarmi si as vrea sa stiu daca stie cineva, cam ce s-ar putea da? Stiu ca este format din 3 parti:Inteligenta Atentie si Personalitate... Daca poate cineva sa ma ajute cu niste exemple sau ceva de genu..Multumesc.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Personalitate-mai multe intrebari care la un interval se repeta sub alta forma.atentie si inteligenta-cred ca figuri geometrice repetitive, adica combinatii.