| LLioopo a întrebat:

Am sims 2 si m-am gandit sa download-ez niste coafuri etc de pe saitul lor www.sims2.com. Cand m-am jucat am vazut ca nici una dintre acestea nu era disponibile.Erau tot coafurile si masinile vechi.Cand le-am download le-am pus intr-un dosar special. Poate nu stiu cum sa le actualizez sau poate nu am facut toti pasi. Ce sa fac eu am sims 2 "Bon voyage" si "Seasons "
Help!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florip a răspuns:

Te duci unde le-ai instalat, dai click pe un dela si iti apare ceva albastru si iti apare install si cancel dai click pe instal si dupa dai ok si asa faci cu totate. mult noroc poate vei reusiwinking funtitza?batting eyelasheshee hee

| LLioopo explică:

Nu am piratat jocul... l-am cumparat din magazin... Dar totus nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...pe site-ul original nu prea merg. dar sunt multe altele:liana the sims 2 mod the sims 2 around the sims 2, xm sims, reflex the sims s.sunt multe. dar pentru a le avea trebuie sa le deschizi cu winrar dai extract to...my documents the sims 2 si downloads.si asta e tot. dar cand intri in jo sa dai enable costum content!

Răspuns utilizator avertizat
| andraflorentina a răspuns:

Pai, nu de pe site-ul original, poate sims cri, peggyzone, around the sims 2, noukie sims 2, parsimonous(poti sa le scrii direct pe internet). Dar sa incerci pe cate unul dintre ele!

| andraflorentina a răspuns:

Vei reusi...cu ajutorul site-urilor pe care t-i le-am spus