| BigDaddy a întrebat:

Salut.Am telefon Samsung star 3 si am cumparat un cablu de date si nu merge sa il conectez la PC.Cand il bag in PC nu apare nimic.Nici la telefon nici la PC.Ce sa fac, este din telefon sau PC.Dau funda la cine ma ajuta.

5 răspunsuri:
| robytzu96 a răspuns:

Pai trebuie fakute setari : Faki asa
Deblochezii tel. -
1. Intrii in meniu
2. Intrii in setari
3. Acolo depinde potii avea setarii telefon orii setarii conectivitate.
4. Intrii la ce ai si dai la Conexiunii PC:
5. Si dai sunt 4-5 variante de ales dar pentru telefon-pc dai Stocare in masa! (bifezii akol )
Sper ca ai inteles

| mafiacristi a răspuns (pentru robytzu96):

Ai dreptate serios e bine dar are 4 variante cel mai bun e stocare in masa tu nu crezi?

| robytzu96 a răspuns (pentru mafiacristi):

Nam ce sa mai zic! Sa nu aiba cablu' vreo fisura! (taietura mica) daca e la mana a 2! S-ar putea sa fie sigur

| BigDaddy explică:

Am incercat asta deja si nu merge.

| mafiacristi a răspuns:

Pai ori e fals cablu sau e problema cu telefonul. Oricum e bine cum a zis Robytuzu. Mai incearca uite id meu de mes sa vb mafia.cristi33@yahoo.com