| Vladescape a întrebat:

Salut, am tot vazut pe net, oamenii tot incearca sa scape de overthinking, insa eu nu il pot activa. Multa lume ar întreba de ce as vrea sa fac treaba asta, insa este strict decizia mea si chiar vreau asta

6 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

You are not screwed anough? Ca pentru alte scopuri nu merge din cauza asocierilor cu care vine overthinking.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Ce înseamnă "overthinking"?

| Vladescape explică (pentru dinaprilie):

La ce te referi?

| Ciprian09 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Asta ma intreb si eu!

| elennax a răspuns:

Nu e ceva ce poti "activa", pur si simplu faci asta, dar tine si de caracterul persoanei. Unora le afecteaza sanatatea mentala, deci daca ai bani de psiholog te invit sa "overthinkuiesti"

| Vladescape explică (pentru elennax):

As vrea sa o fac, sa o pot face mai bine