| lucybzz a întrebat:

am un cd pentru care am nevoie de Adobe Reader pentru al deschide...am descarcat programul dar acum tot nu imi merge sa deschid cd-ul. trebuie sa intru in programul Adobe Reader si sa il deschid? sau cum? pls

3 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Adobe reader este un program ce citeste fisiere de tip.pdf nici gand sa deschida "CDuri"... poate fi scris gresit Cdul sau poate ai gresit tu ceva pe drum...
bafta

| lucybzz explică:

Eu am cumparat de pe internet Invata engleza fara profesor si imi spune ca imi trebuie programul asta pentru a putea vedea ce este scris pe unu din cele 3 cd-uri

| lucybzz explică:

Eu am cumparat de pe internet Invata engleza fara profesor si imi spune ca imi trebuie programul asta pentru a putea vedea ce este scris pe unu din cele 3 cd-uri