| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Am un fel de problema. Am jucat cu doi prietenii și 2 fete adevăr și provocare (Sorina și Alexandra). Sorina a fost provocata să mă sărute dar a refuzat. Alexandra a întrebat-o pe Sorina ca dacă ma săruta și ea o va face. Alexandra m-a mai sărutat înainte. Ma întreb dacă ei ii place de mine sau doar a fost din prietenie săruturile.

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Daca iti place Alexandra, poti sa incerci. Priveste-o mai mult dar fara sa te holbezi la ea si fa-i complimente discrete.
Daca te-a sarutat cu adevarat (deci nu pupat pe buze) si se ofera sa o mai faca, probabil ca e ceva mai mult decat prietenie.

| alina2k18 a răspuns:

CRed ca din prietenie laughing

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Cred ca doar a vrut sa te sarute, atat.