| Altu_Unu_1997 a întrebat:

Salut am un laptop Asus care are bluetooth si nu stiu unde se salveaza fisierele care le trimit de pe telefon (Nokia xpress music daca conteaza :I ) pe laptop ( am windows 7 ).

Răspuns Câştigător
| Emilian601 a răspuns:

Vezi ca le poti gasi de obicei in my documents pentru ca e posibil ca acolo sa iti creeze un folder. dca nu e posibil sa fie predefinit si sa ti-l bage la programe, presupun ca ai instalat un driver pentru transfer.Dac nu merge cum am spus eu dai un search.