| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 5230 si acasa folosesc un Bluetooth de calculator... problema e ca de pe telefonul meu merge sa trimit prin Bluetooth in PC dar de pe PC pe telefon nu... Nu-mi dau seama de ce si ma gandeam ca poate exista o setare ceva la telefon ca la celelalte telefoane din casa nu se intampla la fel. M-am uitat prin el la Setari si nu-mi dau seama ce ar avea. Aveti idee? Multumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca telefoanele Nokia nu accepta transferenta de date de la bluetooth-ul care vine cu PC-ul.

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Acolo unde iti apare semnul de la bluetooth in comp stii u jos in bara, si dai click dreapta pi icoana aia si o sa iti apara o lista cu recive file of phone sau ceva de genul dai click pi ea si dupa aia trimiti rapid ceea ce vrei sa trimiti de pi tel pi comp.si tot asa.asa mi se intampla si mie inainte si la fel am rezolvat-o.pa pa