| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia e5 de ceva vreme si nu am net pe el cu toate ca daca bag cartela mea in alt telefon am. Din cate am inteles trebuie sa ii umblu in setari. Daca este cineva mai specialist si imi spune ce sa fac va rog. M-am dus si pe site la orange si am facut cum au spus ei dar nimic. (Scuzati categoria)

1 răspuns:
| kriss_3477 a răspuns:

Pai suni la *100# dapa la oferte sau optiuni>>>oferte de date>>> internet gratis sau cum iti zice acolo adica1 >>> activeaza>>> primesti 2 SMS pe care cu ajutorul calculatorului urmezi pasii intrand pe www.orange.ro
sau
Daca ai activat deja intra la adresa de mai sus >>>produse si servicii>>>la aplicatii online click setari automate>>>scrii nr de telefon>>>selectezi modelul >>> trimite setari