| Cucoanes_Lucian_1998 a întrebat:

Salut,am un pc mai vechi cu următoarele specificatii: i3 gen a 4 a 3. 6ghz, 6 gb ddr3, cred,placa video gt 730, întreb dacă ar merge cs go pe acest pc și cam în câte fps-uri?

1 răspuns:
| BonciuTalent a răspuns:

Pe 1080p nu va merge foarte bine, nu va prinde 60fps si la un smoke va scadea sub 30, poti sa te joci dar nu va fi o experienta placuta. As recomanda sa scazi rezolutia la 900p (1400x900 sau mai putin) pentru a avea constant peste 60fps.