| FanMJJ a întrebat:

Salut, am un router Asus rt-n12e si cand incerc sa ma conectez in casa de pe telefon nu merge. Imi cere parola, am tastat parola perfect si tot nu merge. Credeti ca are vreo problema routerul sau telefonul?

Răspuns Câştigător
| Nick2001 a răspuns:

Sigur ai tastat corect cu majuscule si litere mici?

| FanMJJ explică (pentru Nick2001):

Toata parola e cu litere mici.am scris exact, si dupa ce o tastez imi scrie conexiune nereusita. telefonul nu s-a putut conecta la reteaua wi-fi.

| Nick2001 a răspuns (pentru FanMJJ):

Ciudatbig grin

| FanMJJ explică (pentru Nick2001):

Hai ca am reusit laughing...se pare ca trebuia sa-l opresc si sa-l pornesc din nou laughing. Oricum mersi de ajutor. Uite funda laughing.

| Nick2001 a răspuns (pentru FanMJJ):

Ms!

5 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Nu cred ca are nimic. Si eu am acelasi model si imi merge perfect. Uita-te atent cand scrii!winking