| FlameWolf a întrebat:

Salut.Am un Samsung GT-S5230w si nu stiu cum sa fac melodiile sa se auda mai tare. Ce le pot face?

2 răspunsuri:
| Ryuk751 a răspuns:

Salut.am si eu un tel asemanator dar din pacate nu poti sa dai mai tare volumul la o mel adica sa se auda mai tare dar atunci cand o descarci cele care sunt mai mari ma refer la mb, cati mb are mel cu cat are mai multi mb cu atat se aude mai tare si eu mai am pe tel cateva melodii pe care le-am convertit cu youtube downloader dar la alea, cum sa-ti explic eu am downloadat video si cu youtube downlader le-am converiti in mp3 si acolo iti arata ceva cum vrei sa se auda, cat de tare. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.pentru a mari volumul melodiilor poti umbla la setarile din meniu, si cauti pe acolo.