| allgamemuziq a întrebat:

Salut, am un server de Counter - Strike 1.6 serverul se numeste AcL.E-like.ro iar eu nu stiu cum sa fac sal populezsad am 6 admini care tin 10 20 30 40 50 de redirecte dar tot degeabathinking serverul e hostat va rog dati-mi niste idei daca aveti vreo idee cum sal populez mai repede

7 răspunsuri:
| allgamemuziq explică:

Hmmm e o idee mersi mult de ajutorhappy salut...si te astpt pe svr:*

| allgamemuziq explică:

Mai astept si pe altcineva dau fulditzabig grin

| EnterSandman a răspuns:

Poate ca ar trebui sa il bagi si pe niste siteuri din astea pe care se face publicitate, cum ar fi freakz sau extreamcs.si etc...vezi u sunt sigur ca te descurci, hai ca intru si eu mai incolowinking

| mTx a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-l bagi intr-o comunitate

| wiperkilL a răspuns:

Adu server-ul la mine in comunitate http://nebuniics.hitforum.ro/
pentru detalii da-mi add pe messanger main_s98

| KisSm3 a răspuns:

Incearca alte redirecte, la mine tot asa era dar cum mi-am facut alte redirecte a mers

| Constantin_Parvu_1988 a răspuns:

Cel mai simplu si mai rapid de populat, fa-i un boost la ser.