| andreeapopa39 a întrebat:

Am un telefon Allview P10Max si nu stiu unde trebuie introdus cardul de memorie microSD. Stie cineva?

1 răspuns:
| Reghqen a răspuns:

Vezi dacă poți să-l desfaci în spate, dacă da ar trebui să scrie acolo SIM1/ SIM2 și ar trebui să fie și un alt spațiu pentru memorie microSD, acolo trebuie să o pui!
Dacă nu găsești, atunci când ai cumpărat telefonul înauntru la cutie trebuie să fie ceva, un fel de ac, îl iei și îl bagi într-o gaură în părțile laterale și apeși puțin până iese chestia aia, acolo ar trebui să fie tot așa SIM 1/SIM 2 și încă un spațiu pentru memorie microSD.