| naoko a întrebat:

Salut, am un telefon samsung care poate fi conectat la pc numai cu bluethoot si trebuie nu stiu ce chestie, ma roog ideea e ca vreau sa pun ton de apel guess who mitza decat sa minti si nu pot conecta la pc, imi ziceti de unde pot lua, ca mi-am luat o poza dand smsla un nr, si vreau sa sa fac la fel cu melodia, ziceti-mi nr de tel si un cod sa trimit mesaj, funda

1 răspuns:
| AnonimKid1995 a răspuns:

Cred vei gasi aici ceea ce cauti. w w w. v i t a n c l u b. n e t / d e s c a r c a - m p 3 / t o n u r i - d e - a p e l - p r i n - s m s. h t m l