| marlanuu a întrebat:

Salut.am un windows (copie) de la un prieten.Stiti cum pot face si eu o copie dupa acesta?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Presupun ca ai Nero. Intri la Copy Disc dupa ce ai introdus discul prietenului in DVD-RW. Dai sa copieze discul si cand iti cere disc nou (il scoate pe cel vechi afara) il introduci si cand se termina ai o copie perfecta. Spor la treaba!

1 răspuns:
| Iamal a răspuns:

Daca vrei sa il faci butabil il copii cu nero sub forma de imagine si apoi dai burn image to disk