| HorrorStory a întrebat:

Am vazut o gagica misto acum doua luni in oras, o am la prieteni pe facebook. Cum sa incep conversatie? Cred ca este putin fitoasa, dupa pozele de pe facebook mi-am dat seama, in realitate nu este cine stie ce.

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Pai daca este fitoasa la ce sa mai incepi conversatia? Daca nu iti plac persoanele de genul mai bine nu mai vorbi.

| HorrorStory explică (pentru andrei1237):

Pe facebook este fitoasa, in realitate nu. Cred ca ai dreptate.

2 răspunsuri:
| D5e1n3i5s9a a răspuns:

Poti sa incepi cu "buna, ce faci?" si dupa felul cum iti raspunde iti poti da seama daca intr-adevar este fitoasa sau nu. big grin