| AnonimusDmn a întrebat:

Salut, am visat acum 3 zile o fata foarte frumoasa pe care nu o cunosc.
Eu alerg pe o strada, o întâlnesc pe ea, afara este noapte ma săruta, o sărut și apoi îmi zice ca trebuie sa o ascund de cei rai, se transforma în pisică și dispare, apoi ma trezesc, am tot încercat sa caut fata pe tik tok /Instagram dar nu dau de ea.
Ce ar putea însemna visul?

Răspuns Câştigător
| Bluestar15 a răspuns:

Pai nu vei da de ea fiindca visele sunt plasmuiri ale psihicului uman, nu sunt previziuni despre viitor happy Nu gasim persoana potrivita prin vise, ci vei gasi fata potrivita in realitate si va fi mult mai frumos decat ce ai visat. Toate cele bune!

| AnonimusDmn explică (pentru Bluestar15):

Mulțumesc, eu oricum nu o caut pentru "persoana potrivita" vreau doar sa o cunosc, dar mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să umbli după o pisică, că poate se transformă în fată. Pe Facebook. Sau să ieși pe acoperiș, să începi să miorlăi.