| SysserxD a întrebat:

Salut, am visat o fata, pe care nu o cunosc. Eram intr-un tren (tin sa precizez ca vom pleca la mare, cu trenul in aceasta noapte). Era de varsta mea, o placeam. Mi s-au mai intamplat sa am premonitii, ceva de genul deja vu daca stiti. Nu stiu ce sa zic, credeti ca a fost o premonitie si o voi intalni? Sau a fost doar un vis la intamplare. Parintii mei apareau si ei in vis, insa nu participau la actiune, ei doar stateau pe scaune.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ne zici maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai fi vrut sa participe si ei la actiune?! Iti dai seama ce scenariu de filme deochiate ar fi fost... Sa o faceti asa in 4, Couple and their parents having *** in a train.

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Poate pentru ca esti prea enruziasmat, si ai adormit cu gandul la plecare si din cauza asta.

| DoctorulManhattan a răspuns:

Cel mai probabil nu. Chestia cu premonitiile nu a fost dovedita stiintific si e mai tot timpul o pura coincidenta. Ai sa vezi tu ce se intampla