| Mesaje6922 a întrebat:

Salut, am voie cu vape / tigare electronica in scoala? Nu neaparat in timpul orelor, ma refer prin pauza pe hol sau chestii de genu.

7 răspunsuri:
| wpetterssone a răspuns:

Citeste Legea 15/2016 pentru a afla dacă este sau nu este voie cu acel tip de țigară electronică înnunitatea de învățământ. În plus, unitățiile de învățământ au regulamente. Citește-le și pe acelea.

| Mynameis93 a răspuns:

La mine la liceu se poate cu vape doar în curtea şcolii. Fundă?

| Demetrov a răspuns (pentru Mynameis93):

Nu mai cersi ma funda, daca dai un raspuns il dai pentru a ajuta, nu pentru o funda amarata.

| Mynameis93 a răspuns (pentru Demetrov):

Dau pentru a ajuta.Dar nu văd nimic greşit în a vrea o fundă. Xoxo

| Demetrov a răspuns:

Daca nu ai turnatori in clasa, poti vapa linistit. In clasa la mine se fumeaza la greu laughing noroc ca n-avem turnatori si suntem foarte precauti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Demetrov):

Si-a gasit sa vorbeasca codita de fetita.

| Demetrov a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice prost si-ar da seama ca ala e moț.