| DragosStan28 a întrebat:

Salut, am vorbit acum cativa ani cu o fata pe skype (wolfixxx)..intre timp am pierdit acel cont si nu imi amintesc numele ei sau varsta. Daca o cunoaste careva va rog sa imi lasati adresa ei de Facebook sau ceva in comentarii. (Daca citesti asta, eram stan_felician pe skype)

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sa fii sănătos.
Crezi ca te iubește sau își mai amintește de tine după atâția ani?!

| DragosStan28 explică (pentru Catrice):

Nu. Vreau doar sa vad ce mai face si cum o mai duce. O caut de ceva timp dar nu prea am gasit nimic. Mersi de ajutor...

| DragosStan28 explică (pentru Catrice):

Nu. Vreau doar sa vad ce mai face si cum o mai duce. Mersi de ajutor...

| Andreeush a răspuns:

Sper că îți dai seama că nu ai cum să dai de ea după atâția ani, dacă nici măcar nu îi știi numele.