| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am vrut sa va intreb ce sa fac in situatia asta:

Deci am o prietena, sa o numim R cu care am stat si in banca, si p-afara, eram prietene foarte bune insa din anul asta nu stiu ce s-o intamplat cu ea. Pur si simplu s-a mutat de langa mine din banca fara ca eu sa-i fac nimic.
Stiti care e faza, mai am prieteni, dar când incerc sa ma integrez in grupul lor simt ca nu ma vor acolo. Cu ea ma simțeam cel mai bine.
Mai e o fata, L pe care R a barfit-o intr-o perioada si nu a considerat-o prietena buna pana acum, normal, pur si simplu atât numai cu ea, rade cu ea nu stiu ce. Bine, nu sta numai cu ea, mai sta si cu alte prietene insa na. mi s-a parut ciudat.

Stiu bine ca trebuie sa stai si cu altcineva dar nu stiu. pur si simplu de-abia ca ma mai baga in seama.

Poate ca exagerez eu, nu stiu.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce n-o intrebi de ce s-a mutat?

| MunteanuSimona a răspuns:

Pai primul lucru pe care l-ai putea face este de a o intreba ce s-a intamplat si ce a determinato sa nu mai vrea, sa stea cu tine
Sper ca te-a ajutat acest raspuns ☺☺