| Twister09 a întrebat:

Imi apărea la cineva de cateva ore a fost activ pe Instagram si de ceva vreme am vazut ca nu mai imi apare. Imi apare uneori ca e activa acum si după dispare. Oare din ce cauza?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă uneori e activă iar alteori, nu. Astfel, apare și dispare. Ca Isus după înviere. În curând, mă veți vedea. Apoi nu mă veți vedea, că mă duc la tăticu. Dar vin eu înapoi și să vedeți cum îi potcovesc eu pe toți. Le pun și cip.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Vezi ca la inceputul cuvantului se scrie cu "î", nu cu "â".