| ionutflorin123 a întrebat:

Salut, anul viitor o sa am bacul, nu prea e greu, dau din romana isto, geogra, e vara as vrea sa ma apuc de acum sa invat dar nu prea am ambitie si chef. Cum sa-mi fac si in timpul cursurilor?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici eu nu prea am ambiție și chef de nimic. Când nu am chef de nimic, nu fac nimic. Aștept să îmi vină cheful. Lecțiile, orele, materiile sunt vii, sunt ființe vii. Dacă tu ești vii când interacționezi cu ele, o să ai chef. Dacă stai ca o legumă, adică viu pe jumătate, nu o să ai chef veci pururea.

| Crackman a răspuns:

Daca nu vrei sa muncesti la betoane pentru un ban, iti fasesti ambitia happy