| jane7 a întrebat:

Are cineva carti pentru dezvoltarea personalitatii in versiune electronica. Gen: tata bogat tata sarac, nascuti pentru succes, limbajul trupului, etc

5 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

1.Foloseste-ti mintea pentru a te imbogatii de Napoleon Hill
2. Puterea magica a gandului de David J Swartz
3.Sistemul Maestrului
Citeste-le doar pe-astea 3, si vei fi alt om.Nu stiu daca le gasesti in versiune electronica.

| Ade_Adelline_1986 a răspuns (pentru Andrei233):

Buna ai putea sa-mi trimiti si mie pe mail Foloseste-ti mintea pentru a te imbogatii de Napoleon Hill format pdf, daca doresti.
plavitu.adelina@yahoo.ro
Multumesc!

| Mrlove a răspuns:

Lumbajul trupului [URL=http://www.filehost.ro/......_pdf/]Body Language How to Read Others Thoughts by Their Gestures pdf[/URL]
daca vrei pot sa iti uploadez o multime de carti f intresante Psychology type
Bogdan Ficeac - Tehnici de manipulare.pdf" si asta este foarte buna si este in romana

| Anuntiata a răspuns:

Da, am eu cateva, da-mi e-mailul si o sa-ti trimit pdf...un an nou fericit!

| Miclaus a răspuns (pentru Anuntiata):

Transformer2109@yahoo.com
Am si eu cateva carti putem face schimb... daca doresti...